předmětová Komise biologie a chemie

Gymnázium ivana olbrachta semily

webchemie


PRO MATURANTY

maturitní témata zveřejněna na stránkách GIO

Aktuálně

zveřejněny částečné výsledky olympiád pro 2017 /2018

přírodovědci.cz


návštěvnost...

TOPlist 


www.weblight.cz


Přehled kategorií:

  • kategorie (Bi) A, B - 5.O, 6.O, 7.O, 8.O, 1.roč., 2.roč., 3.roč., 4.roč.
  • kategorie (Bi) C, D - 1.O, 2.O, 3.O, 4.O
  • kategorie (Ch) A, B, C - 5.O, 6.O, 7.O, 8.O, 1.roč., 2.roč., 3.roč., 4. roč.
  • kategorie (Ch) D - 3.O, 4.O

Výsledky olympiád 2014-2015

Biologie

kategorie

školní kolo

okresní kolo

krajské kolo

A


x


B


x


C




D




Chemie

A




B




C




D




Výsledky olympiád 2013-2014

Biologie

kategorie

školní kolo

okresní kolo

krajské kolo

A


X

Vendula Koublová 

14. místo

-

Eliška Vošvrdová 

15. místo

-

Jiří Lampa 

23. místo

B


X

Zuzana Marková

13. místo

C


Pavlína Vodseďálková 
1. místo - POSTUP do krajského kola
Jaroslav David - 8. místo
Barbora Bísová - 10. místo

z celkových 27 účastníků.

Pavlína Vodseďálková

7. místo

D


Samuel Vohnický 

xx. místo

-

Natálie Matějková 

xx. místo


Chemie

kategorie

školní kolo

okresní kolo

krajské kolo

A

X

X

X

B

Zúčastnili se dva soutežící.
Z celkového počtu 160 bodů dosáhla
Pavla Zuzánková (3.) 67 bodů a
Dominik Beck (3.) 57,5 bodů.

X

Pro nedostatek bodů nepostupují soutěžící do krajského kola.

C

1. Magdalena Čapková 

(91,5 bodů)

2. Michal Vojtěchovský 

(40 bodů)

3. Ladislav Bís 

(36,5 bodů)

X

Magdalena Čapková 

17. místo

D


Pavlína Vodseďálková
3. místo - POSTUP do krajského kola
Petra Loumová - 4. místo
Jan Pekárek - 7. místo

z celkových 14 účastníků.

Pavlína Vodseďálková

14. místo

Výsledky olympiád 2012-2013

Biologie

kategorie

školní kolo

okresní kolo

krajské kolo

A


-

Jiří Lampa - 14. místo
Vendula Koublová - 15. místo
Anežka Buriánková - 22. místo

B


-

Zuzana Marková - 8. místo
Eliška Vošvrdová - 10. místo
Daniel Šimek - 13. místo

C


Anna Máková - 1. místo !!!
Jiří Paroulek - 12. místo

z celkových 21 účastníků.


Anna Máková se krajského kola nezúčastnila
(kolize s jinou soutěží).

D


Barbora Bísová - 3. místo !!!
Kristýna Maťátková - 12. místo
Josef Bartoň - 17. místo

z celkových 21 účastníků.

Barbora Bísová - 12. místo

Chemie

kategorie

školní kolo

okresní kolo

krajské kolo

A

-

-

-

B

Vendula Koublová - jediný účastník školního kola, postupuje do kola krajského

-

Vendula Koublová - 10. místo

C


-

Pavla Zuzánková - 20. místo

D

Jan Pekárek - jediný účastník školního kola, pro nedostatek bodů nepostupuje do vyšších kol

-

-

Výsledky olympiád 2011-2012

Biologie

kategorie

školní kolo

okresní kolo

krajské kolo

A


-

Iva Stehlíková - 16. - 19. místo
Tereza Machová - 27. místo

B


-

Eliška Vošvrdová - 13. místo
Jiří Lampa - 21. místo
Vendula Koublová - 22. místo

z celkových 31 účastníků.


C


Zuzana Marková - 1. místo
Jan Vunderer - 2. místo

a oba postupují do krajského kola !!!

Magdalena Čapková - 11. místo

z celkových 25 účastníků.


Zuzana Marková - 6. - 7. místo
Jan Vunderer - 9. místo

D


Jaroslav David - 9. místo
Matěj Greenwood - 23. místo


-

Chemie

kategorie

školní kolo

okresní kolo

krajské kolo

A

-

-

-

B


-

-

C


-

Pavel Jebavý - 17. místo

D


Jan Vunderer - 1. místo !!!
Magdalena Čapková - 4. místo
Vojtěch Bezpalec - 7. místo

z celkových 19 účastníků.


Jan Vunderer - 5. místo

Výsledky olympiád 2010-2011

Biologie

kategorie

školní kolo

okresní kolo

krajské kolo

A


-

Kateřina Mašková - 20. místo
Zuzana Zajícová - 22. místo

B


-

Jiří Lampa - 25. místo
Jakub Roztočil - 30. místo
Anežka Buriánková - 31. místo

C


Eliška Vošvrdová - 3. místo !!!
Jan Vunderer - 6. místo
Magdalena Čapková - 10. místo

z celkových 22 účastníků.


Eliška Vošvrdová - 9. místo z 12 soutěžících.


D


Anna Máková - 1. místo !!!
Jaroslav David - 7. místo
Ladislav Bís - 11. místo

z celkových 28 účastníků.


Anna Máková - 6. místo z 12 soutěžících.


Chemie

kategorie

školní kolo

okresní kolo

krajské kolo

A

-

-

-

B


-

-

C


-

Anežka Buriánková - 16. místo
Pavel Jebavý - 18. místo
Jiří Lampa - 19. místě

D


Vunderer Jan - 2. místo !!!
Loumová Michaela - 4. místo

Vunderer Jan - 9. místo z celkových 12 účastníků

Výsledky olympiád 2009-2010

Biologie

kategorie

školní kolo

okresní kolo

krajské kolo

A


-

Zajícová Veronika - 15. místo
Kneřová Eva - 19. místo
Fejfarová Alena - 20. místo

B


-

Hojcsková Jana - 17. místo
Plíva Jan - 23. místo
Štefan Václav - 25. místo

C


Vošvrdová Eliška - 4. místo
Buriánková Anežka - 10. místo
Šimek Daniel - 11. místo

-

D


Marková Zuzana - 1. místo !!!
Máková Anna - 11. místo
Bís Ladislav - 16. místo

V krajském kole se Zuzana Marková umístila na vynikajícím 5. místě, se stejným počtem bodů jako 4. soutěžící a s pouze jednobodovou ztrátou na bronzovou medaili.

Chemie

kategorie

školní kolo

okresní kolo

krajské kolo

A

-

-

-

B

Jeden účastník z celé školy Lucie Holubičková

-

-

C


-

Mašková Kateřina - 12. místo
Burián Vojtěch - 17. místo
Dohnalová Vendula - 20. místo

D

Anežka Buriánková
Jiří Lampa
Michaela Loumová

Michaela Loumová - 4. místo
Anežka Buriánková - 5. místo
Jiří Lampa - 6. místo

-

Výsledky olympiád 2008-2009

Biologie

kategorie

školní kolo

okresní kolo

krajské kolo

A


-

Fialová Zdeňka - 20. místo
Zajícová Veronika - 22. místo

B


-

Holubičková Lucie - 8. místo
Mašková Kateřina - 15. místo
Zajícová Zuzana - 18. místo

C


Stehlíková Iva - 4. místo
Machová Tereza - 5. místo

-

D


Marková Zuzana - 4. místo
Vošvrdová Eliška - 8. místo

-

Chemie

kategorie

školní kolo

okresní kolo

krajské kolo

A

-

-

-

B

Jeden účastník z celé školy a zároveň vítěz Jan Patočka

-

Jan Patočka - 6. místo

C


-

Holubičková Lucie - 7. místo
Mašková Kateřina - 9. místo
Burián Vojtěch - 10. místo

D


Holubičková Anna - 10. místo
Buriánková Anežka - 11. místo

-

Výsledky olympiád 2007-2008

Biologie

kategorie

školní kolo

okresní kolo

krajské kolo

A


-

27 účastníků z 11 středních škol

Umístění našich studentů:
Makal Jakub - 7. místo
Fialová Zdeňka - 25. místo
Pleštilová Markéta - 26. místo

B


-

25 účastníků

Umístění našich studentek: Zajícová Veronika - 20. místo
Fejfarová Alena - 24. místo

C


17 účastníků z 9 škol

Umístění našich studentek:
Machová Tereza - 8. místo
Holatová Klára - 9. místo

-

D


16 účastníků z 9 škol
Umístění našich studentek:
Koublová Vendula2. místo !
Buriánková Anežka - 8. místo

Koublová Vendula - 11. místo

Chemie

kategorie

školní kolo

okresní kolo

krajské kolo

B

-

-

-

C

Jeden účastník z celé školy a zároveň vítěz - Jan Patočka

-

Jan Patočka - 10. místo
z 18 účastníků

D


Kateřina Mašková - 2. místo !!! 
(67,5 b. ze 100)

Kateřina Mašková - 11. místo 

Výsledky olympiád 2006-2007

Biologie

kategorie

školní kolo

okresní kolo

krajské kolo

A



-

27 účastníků z 9 středních škol Umístění našich studentů :

Makal Jakub - 18. místo
Martinec Pavel - 7. místo
Paldusová Veronika - 23. místo

B




-

25 soutěžících z 9 středních škol v kraji
Umístění našich studentů :

Kneřová Eva - 23. místo Zajícová Veronika - 24. místo Skořepová Lenka - 25. místo

C



Lucie Holubičková - 5. místo !

D


Ondřej Jurdák – 15. místo Petra Daníčková – 17. místo

-

Chemie

kategorie

školní kolo

okresní kolo

krajské kolo

C

Marek Hudský – jediný účastník školního kola, 116 bodů ze 160

-

Marek Hudský - 24. místo

o nás...

Vítejte na stránkách předmětové komise biologie a chemie na Gymnáziu Ivana Olbrachta v Semilech. Budou se zde objevovat informace a materiály nejen pro studenty GIO, ale i pro širokou věřejnost. Doufáme, že se Vám budou stránky líbit a že zde naleznete vše potřebné.

PODPOŘTE NÁS

kde NÁS NAJDETE?

Gymnázium Ivana Olbrachta Semily
Nad Špejcharem 574
Semily 513 01
(+420) 481 622 544


www stránky GIO


NAPIŠTE NÁM

Copyright © 2013-16. All Rights Reserved.